Služby

Našim zákazníkům nabízíme jak vlastní produkty, tak i vývoj elektroniky a návrh embedded software na zakázku. Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhu chytrých IoT snímačů a embedded zařízení a to od designu prvních funkčních vzorků až po spolupráci na zavedení sériové výroby. Zpracujeme požadavky zákazníka, provedeme systémovou analýzu a navrhneme optimální řešení.

Klademe důraz na kvalitu našich produktů, služeb a dlouhodobou spokojenost zákazníků. V oblasti produktového vývoje i poskytování služeb navazujeme na dlouholeté zkušenosti z letectví. Pro testování svých výrobků máme k dispozici zázemí Vědecko-technického parku (VTP UNIS), jenž disponuje nejnovějším vybavením, moderní testovací laboratoří pro EMC zkoušky, klimatickou a vibrační komorou.

IoT Consulting

V dnešní době čelíme mnoha inovativním výzvám a IoT je jedna z nich. IoT se bezpochyby řadí mezi jeden z největších potenciálů budoucnosti a pro mnoho společností je tato oblast velkou prioritou. Poskytnutí rychlého a efektivního řešení je jedna z našich hlavních kompetencí pro váš inovativní projekt. Jsme připraveni transformovat vaše nápady do vývoje fyzického zařízení včetně nastavení procesů skrz všechny klíčové oblasti.

Strategie a business model

Vhodná a efektivní obchodní a marketingová strategie je zásadní pro správné nastartování prodeje vašeho produktu ve vybrané zemi. Rozumíme číslům a víme jak zaujmout zákazníky. Nové produkty, noví konkurenti, nové příležitosti – všude kolem nás. Díky nám už nemusíte být neustále ve střehu a vždy budete o krok napřed.

Use case

Jste ve slepé uličce a nevíte jak přesně definovat use case pro váš produkt? Disponujeme technickými znalostmi a know-how z několika průmyslových oblastí a jsme připraveni pomoct řešit vaše potřeby. Můžeme vám poradit s návrhem celého konceptu produktu a nebo provést technickou analýzu přesně dle vašich požadavků a potřeb.

Produktový design

Uvědomujeme si, že design produktu je skoro stejně důležitý, jako jeho technická funkce. Pokud řešíte jakékoliv problémy spojené s produktovým designem a máte zájem o moderní řešení, neváhejte nám zaslat své představy a o zbytek se už postaráme za vás. Jsme schopni připravit kompletní výrobní podklady vašeho produktu a to včetně elektrické (PCB) i mechanické části (podklady pro 3D tisk, návrh a zajištění výroby formy pro vakuové lití a vstřikolis).

Pilotní projekt

Produkt je definován, navržen, vyroben a otestován? Pojďme spolu s ním na trh a otestujme jej v reálných podmínkách. Získejte tak nové zkušenosti a pohled na věc. Jsme schopni vám pomoci se vstupem na trh a také nastavit strategii a podmínky pilotního projektu.

Zákaznické úpravy

Jsme otevřeni zákaznickým úpravám našich sensorů přesně dle vašich potřeb a konkrétních požadavků. Neváhejte nás kontaktovat.Mezi běžně poptávané změny patří následující:
  • Dostupnost pro všechny rádiové zóny Sigfox (RC1, RC2, RC3, RC4, RC5, RC6)
  • Redesign s použitím jiného komunikačního modulu (LoRa, NB-IoT)
  • Úprava rozměrů zařízení
  • Zvýšení životnosti zařízení
  • Přidání dalších sensorů (tlak, teplota, vlhkost…) a zvýšení univerzálnosti daného snímače
  • Specifické SW úpravy dle konkrétního use case

Vývoj HW

Vyvineme zařízení dle požadavků zákazníka a zajistíme kompletní vývojový cyklus výrobku – od návrhu analogové a digitální části, přes návrh DPS, výrobu prototypů, zkoušky až po výrobní dokumentaci. Máme zkušenosti jak s rychlým prototypovým návrhem, tak s vývojem dle specifických oborových norem (aerospace, automotive, rail).

Vývoj SW

SW řešení Vám navrhneme na míru a to od jednoduchých monolitických aplikací až po real-time aplikace. Architekturu software volíme tak, aby co nejlépe uspokojila požadavky dané aplikace a její implementace byla přitom co nejméně časově náročná. Samozřejmostí je testování kódu na úrovni knihoven i ze systémového hlediska.

Výhody spolupráce s námi

Porozumění požadavkům zákazníka

Zákazníka se snažíme pochopit do posledního detailu. Zákazník obvykle přichází s první myšlenkou a my jeho vizi dotáhneme do konce.

Rychlé a cenově efektivní řešení

Stavíme na dlouhodobých zkušenostech z produktového vývoje. Do problémů, které jsme ještě neřešili, pronikáme díky našim odborníkům rychle a snadno.

Kvalita a spolehlivost

Naše interní procesy zaručí vysokou kvalitu. Každý kousek prochází interním review a naše produkty důkladně testujeme.
Máte zájem o naše produkty a služby?
Kontaktujte nás
PRODUKTY
KONTAKTUJTE NÁS

© 2017 UNIS, a.s. / PUXdesign
4