Služby

Našim zákazníkům nabízíme jak vlastní produkty, tak i vývoj elektroniky a návrh embedded software na zakázku. Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhu chytrých IoT snímačů a embedded zařízení a to od designu prvních funkčních vzorků až po spolupráci na zavedení sériové výroby. Zpracujeme požadavky zákazníka, provedeme systémovou analýzu a navrhneme optimální řešení.

Klademe důraz na kvalitu našich produktů a dlouhodobou spokojenost zákazníků. V oblasti produktového vývoje i poskytování služeb navazujeme na dlouholeté zkušenosti z letectví. Pro testování svých výrobků máme k dispozici zázemí Vědecko-technického parku (VTP UNIS), jenž disponuje nejnovějším vybavením, moderní testovací laboratoří pro EMC zkoušky, klimatickou a vibrační komorou.

Vývoj HW

Vyvineme zařízení dle požadavků zákazníka a zajistíme kompletní vývojový cyklus výrobku – od návrhu analogové a digitální části, přes návrh DPS, výrobu prototypů, zkoušky až po výrobní dokumentaci. Máme zkušenosti jak s rychlým prototypovým návrhem, tak s vývojem dle specifických oborových norem (aerospace, automotive, rail).

Vývoj SW

SW řešení Vám navrhneme na míru a to od jednoduchých monolitických aplikací až po real-time aplikace. Architekturu software volíme tak, aby co nejlépe uspokojila požadavky dané aplikace a její implementace byla přitom co nejméně časově náročná. Samozřejmostí je testování kódu na úrovni knihoven i ze systémového hlediska.

Výhody spolupráce s námi

Porozumění požadavkům zákazníka

Zákazníka se snažíme pochopit do posledního detailu. Zákazník obvykle přichází s první myšlenkou a my jeho vizi dotáhneme do konce.

Rychlé a cenově efektivní řešení

Stavíme na dlouhodobých zkušenostech z produktového vývoje. Do problémů, které jsme ještě neřešili, pronikáme díky našim odborníkům rychle a snadno.

Kvalita a spolehlivost

Naše interní procesy zaručí vysokou kvalitu. Každý kousek prochází interním review a naše produkty důkladně testujeme.
Máte zájem o naše produkty a služby?
Kontaktujte nás
KONTAKTUJTE NÁS
Martin Švéda
Technické řešení, systémová architektura

 
Dominik Pěček
Obchod a marketing

© 2017 UNIS, a.s. / PUXdesign
4